Strona naszego syna MaćkaTomaszka.

Na tym blogu Maciuś sam wpisuje teksty, tata pomaga tylko przy zdjęciach (jeszcze :) 07April Wielkanoc 2015

 

 
06February Pingwiny z Madagaskaru

Film opowiada historię czterech pingwinich komandosów – ekscentrycznego stratega Kowalskiego, specjalisty od zadań wybuchowych Rico, najmłodszego i najniższego Szeregowego oraz lidera grupy Skippera. Pingwiny stają do walki z tajną organizacją Północny Wiatr, składających się z szarego wilka Agenta Utajnioniego, foki grenlandzkiej Detonatora, muskularnego niedźwiedzia polarnego Kaprala oraz puchacza śnieżnego Ewy. Grupa pingwinów postanawia razem stawić czoła złemu doktorowi Oktawiuszowi Mackiewiczowi, który chce zniszczyć cały świat.

 
28January Głosuj na myszkę norkę w plebscycie

      Głosujcie razem  na Myszkę Norkę

Z przyjemnością informujemy, że Klub Myszki Norki bierze udział w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Pożyteczni 2015″.

Pomóżcie nam zebrać głosy, dzięki zdobyciu wyróżnienia łatwiej będzie nam kontynuować i rozwijać nasze działania na rzecz integracji dzieci pełno- i niepełnosprawnych!

Głosujcie na nas:

  • za pośrednictwem Facebooka, każdy głos liczony  jako 1, głosować można raz dziennie,
  • za pomocą SMS-a: aby zagłosować, wyślij SMS o treści:pozyteczni.3 na numer 72355 (koszt 2,46 zł z VAT), każdy głos liczony  jako 10, codziennie można głosować nieograniczoną ilość razy.

Głosowanie trwa do 26 marca!


 
28January FIFA 15

FIFA 15 – komputerowa gra sportowa podejmująca tematykę piłki nożnej, stworzona przez studio EA Sports. Jest to dwudziesta druga część piłkarskiej serii FIFA. Gra została wydana w Polsce 25 września 2014 roku[2].

FIFA 15 jest drugą edycją piłkarskiej serii, którą napędza silnik Ignite. W porównaniu do poprzedniczki silnik ten działa nie tylko w wydaniu na konsole Xbox One czy Playstation 4, ale także w wersji na komputery osobiste. Ponadto zostanie on zmodyfikowany – twórcy obiecali, że gracze będą mogli między innymi dostrzec ruchy włosów zawodników czy trzęsącą się bramkę w razie uderzenia piłki w poprzeczkę[3].

W grze zostanie zaimplementowany system o nazwie Emotional Intelligence, który dobierze emocje zawodników w zależności od sytuacji na boisku. Tytuł zaoferuje również ulepszone, realistyczne zachowanie piłki, dzięki ulepszonemu silnikowi fizyki. Wprowadzone ma być także usprawnienie, które pozwoli na zmianę zachowania piłkarzy (zarówno po stronie gracza, jak i przeciwnej) zależną od obecnej sytuacji                                                 

                   

 
03November Dzień zaduszny 2.11

Hanna Łochocka

  

dzień zaduszny

 

 

 

rozjarzone świeczkami,

dzień ,w którym serce pozdrawia,

pamięta

tych co rostali się znami

 i do dam św. Odeon zarządził ten dzień zaduszny  i rozpłynało się po całej Francji,Angli,Niemczech i  Itali

pozdrawiam Maciek Tomaszek i proszę o wsparcie mojej 

 
18April Turnus rehabilitacyjny - Zaździerz 2014

20140330_162834.jpg 20140330_165551.jpg DSC04897.JPG DSC04904.JPG DSC04909.JPG DSC04917.JPG DSC04922.JPG DSC04937.JPG DSC04939.JPG dsc04932.jpg

 
29March Turnus rehabilitacyjny w Zaździerzu

Maciek jedzie na turnus do Zaździerza 30 marca do 12 kwietnia. Ciekawe czy bedzie fajnie, będą za Płockiem, Maciuś zostaje z mama. 

 
16November Maciek dla dziewczyn

ja chcę zrobić lige piłkarską dla dziewczyn

 

PodkategorieNewsletter o MaćkuJoomla : Maciek Tomaszek

Program do rozlicz. PIT

program